Виробництво товарів медичного призначення
Дніпро
+38 056-731-91-11
Виробництво товарів медичного призначення
м. Дніпро

Про нас

Екобинт — перший завод на території України, який запустив виробництво вологопоглинаючої пелюшки, та перший вітчизняний виробник в даній групі товарів, що конкурує з транснаціональними брендами.

Використовуючи світовий досвід і власні напрацювання, ми пропонуємо ефективні рішення в залежності від потреб кожного клієнта.

Кінцевий споживач в точці продажу обирає продукти Екобинт як доступний товар незмінно високої якості, а наші клієнти – сектор B2B – співпрацюють з Екобинтом як з виробництвом, яке гарантує виконання взятих на себе зобов’язань у встановлені терміни та у повному обсязі.

Ми працюємо як з власними торговими марками, так і з виробництвом товару під ТМ замовника, що дає нам можливість диференціювати продукт під різні цінові ніші і споживчі переваги.

  • 2006 рік — завод Екобинт розпочав свою роботу як фірма-виробник перев’язувальних матеріалів: бинтів медичних і марлевих відрізів під ТМ Екобинт. Пріоритетним напрямком було обрано постійне розширення і модернізація виробничої бази, що дозволило в умовах жорсткої конкуренції не тільки організувати стабільне виробництво, але і домогтися постійного збільшення обсягів продажів.
  • 2011 рік — компанія запустила власне виробництво медичної вати. За рахунок розширення асортименту та конкурентним цінам нам вдалося встановити міцні взаємовигідні зв’язки з провідними регіональними компаніями і налагодити поставки до державних  (бюджетних) організацій.
  • 2013 рік — були підписані ексклюзивні контракти з закордонними виробниками на поставку напівфабрикатів товарів медичного призначення одноразового застосування для подальшого удосконалення та адаптацію під потреби українського ринку.
  • 2017 рік — відбувся запуск власної лінії по виробництву товарів медичного призначення одноразового застосування на території підприємства, а саме контейнери для біоматеріалів, гінекологічні дзеркала, бахіли, маски медично та інше. Все обладнання відповідає міжнародним стандартам, лінії повністю автоматизовані, що дозволяє отримувати високу якість продукції відповідно до міжнародних стандартів.
  • 2019 рік — відбувся запуск виробництва гігієнічних вологопоглинаючих пелюшок розміром 60*90, 60*60 та 60*45 повного циклу.
  • За останні 3 роки завод пройшов повну реструктуризацію, оновлення виробничої бази. На даний момент, на етапі запуску лінія по виробництву підгузників для дорослих.