Виробництво товарів медичного призначення
Дніпро
+38 056-731-91-11
Виробництво товарів медичного призначення
м. Дніпро

Новини

Постачальникам

Компанія ТОВ «Екобинт», в умовах запровадженого в країні воєнного стану, продовжує працювати в звичайному режимі та не припиняє пошук нових постачальників з таких видів сировини:

-полімери (первина сировина поліетилену високого та низького тиску, поліпропілен, полістирол);

-гнучка упаковка (полипропіленова та поліетиленова плівка з друком); 

– сировина для пакування (мішки, гофракороба, скотч, стрейч);

– неткана тканина (спанбонд);

– гігієнічний папір    та інше.

Ваші пропозиції надсилайте на адресу [email protected] або за телефоном: (050) 322-11-81 (Катерина Кудим).

Завжди відкриті до співпраці.

Ми працюємо!

         В умовах запровадженого в Україні воєнного стану, коли вся країна веде боротьбу проти військової агресії рф, компанія ТОВ “ЕКОБИНТ” не припиняє виробництво виробів медичного призначення для потреб закладів охорони здоров’я,  населення.  

Нашою працею ми вносимо свій вклад в забезпечення країни такими важливими в даний час товарами як вироби медичного призначення.

Також активно  допомогаемо Дніпропетровській обласній клінічній лікарні ім. І.І. Мечникова та волонтерам шляхом безкоштовного надання перев’язувальних матеріалів.

Всі зусилля та ресурси компанії спрямовані на безперервну роботу  виробничих потужностей підприємства з метою збереження робочих місць та можливості сплачувати податки.

Нам вдалося на 100% зберегти колектив, чим пишаємося і висловлюємо подяку  кожному співробітнику.

Вітчизняний прорив - виробництво вологопоглинаючої пелюшки!

Екобинт – перший і єдиний в Україні виробник вологопоглинаючої пелюшки. Ми запустили виробничу лінію у 2018 році і наразі пелюшка виробництва Екобинт вже має 27% ринку. Ми співпрацюємо з такими мережами, як Аптеки низьких цін, Гамма-55, Подорожник, Фармастор, а також дистрибюторами БаДМ, Медіко, Долфі.

У складі пелюшок виробництва ТОВ “Екобинт” суперабсорбент (SAP). Його переваги при використанні:

  1. швидко перетворює рідину на гель
  2. утримає неприємний запах
  3. не дає адсорбцію рідини на поверхню.

Нижній шар пелюшки вироблено з поліетиленової плівки власного виробництва,. Він утримує вологу та не дає їй виходити за межі пелюшки.

М’який та ніжниій верхній шар вироблено з нетканного матеріалу, який має гіпоалергенні властивості, екологічний та нетоксичний.

Наші пелюшки мають тиснення (малюнок на поверхні). Він додатково допомогає рідині швидше розподілитися по поверхні всієї пелюшки.