Виробництво товарів медичного призначення
Дніпро
+38 056-731-91-11
Виробництво товарів медичного призначення
м. Дніпро

Дизайн пелюшки: додайте унікальності своїй продукції

Серед продукції, яку ми виготовляємо на замовлення є гігієнічні пелюшки. Наше виробництво має усі можливості аби створювати пелюшки з унікальними характериститками. Ми пропонуємо нашим клієнтам кастомізувати продукцію за:

  • дизайном,
  • ароматом,
  • складом.

Якщо клієнт має на меті виділити свою пелюшку серед її блакитних «колег», ми можемо пофарбувати у будь-який колір зовнішній шар продукту. Окрім цього ми можемо додати на нього малюнок, логотип клієнта або будь-яку фразу.

Також пропонуємо зробити тиснення на внутрішньому шарі у вигляді великих чи малих ромбів або шестикутників. Крім цього, наші клієнти мають змогу обрати серед великої кількості екстрактів різних квітів, трав, пудри та багатьох інших, щоб додати до пелюшок аромату.

За бажанням замовника ми додаємо до пелюшки більше шарів, змінюємо кількість абсорбенту, долучаємо додаткові складові на зразок каоліну або вугілля.

Ми можемо комбінувати будь-які опції, щоб створити ідеальну пелюшку. Якщо прагнете мати унікальний продукт – звертайтеся до нас. Ми з радістю дамо відповіді на всі питання.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *