Виробництво товарів медичного призначення
Дніпро
+38 056-731-91-11
Виробництво товарів медичного призначення
м. Дніпро

Як і з якими компаніями ми працюємо

Ми завжди працюємо з компаніями, які цінують своїх споживачів та створюють для них найякісніші товари. Саме тому ми будуємо співпрацю з нашими клієнтами в умовах взаємоповаги і суворого дотримання договорів.

Уже багато років ми співпрацюємо з корпорацією «АТБ» і виготовляємо для них низку товарів, серед яких: бинти, марлеві відрізи, гігроскопічна медична вата. Ці товари ви з легкістю можете знайти на полицях супермаркетів.

Інший наш партнер мережа аптек «Подорожник». Саме для них, а якщо точніше – для компанії «Соломія-Сервіс», ми виготовляємо цілу низку товарів, серед яких: марлеві бинти, гігроскопічна вата та гігієнічні пелюшки.


Ще один набір продукції – пелюшки, вата, бинти та марлеві відрізи – ми створюємо для бренду «Tidy» на замовлення відомої мережі аптек «АНЦ».

Ми раді нашому співробітництву та взаємопідтримці! А також щасливі від того, що товари нашого виробництва подобаються споживачам.

Якщо ви теж хочете догодити своїм клієнтам, то ми будемо дуже раді допомогти. Переходьте на сторінку контактів наших менеджерів, вони залюбки дадуть відповіді на всі ваші питання.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *